Ngjitës izolues MaxLink, PVC, 15 mm / 10m, i hirtë

Kodi i produktit:
256972
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IP-15-10-GREY
Lansuar:
13. 3. 2019
Materiali:
PVC
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

300 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IP-15-10-GREY
Lansuar:
13. 3. 2019
Materiali:
PVC
Ngjyra:
Hiri
Përmasat:
10 metru
Prodhuesi:
MaxLink

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE