Prizë konvertuese Hama, 3 polëshe

Kodi i produktit:
256286
EAN:
4047443185839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
108882
Lansuar:
7. 3. 2019
Për makinë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443185839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
108882
Lansuar:
7. 3. 2019
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE