Prizë përshtatëse Hama, 3 polëshe

Kodi i produktit:
256285
EAN:
4047443286215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121994
Lansuar:
7. 3. 2019
Për makinë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443286215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121994
Lansuar:
7. 3. 2019
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE