Switch PremiumCord HDMI 3:1

Kodi i produktit:
77558
EAN:
8592220006914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220006914
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
PremiumCord

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord HDMI është një switch automatik i cili ka tre porte HDMI dhe një port për terminal. Ky switch ka HDMI të versionit 1.3 i cili përshtatet me 80i, 480p, 720i, 720p, 1080i, 1080p dhe VGA, SVGA, XGA, UXGA. Switch-in HDMI mund ta përdorni në shtëpi nëse keni një numër të limituar të porteve. Ju mund ta ndizni ose fikni këtë switch përmes një butoni ose përmes telekomandës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220006914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220006914
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE