Telekomandë për Power Cube

Kodi i produktit:
172480
EAN:
8718444083252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
PowerCube
Lansuar:
30 Maj 2015
Prodhuesi:
PowerCube

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,560 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telekomandë Power Cube, mundësia e gërshetimit të shumë funksioneve në një telekomandë të vetme. Power Cube Remote mund të kapë sinjal deri në 25 m pa patur nevojë për bateri. Ngjyra: e bardhë dhe portokalli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718444083252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
PowerCube
Lansuar:
30 Maj 2015
Prodhuesi:
PowerCube

Bashkangjitja Telekomandë për Power Cube edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE