Tub për kabllo Stell SAA 2000, argjendtë

Kodi i produktit:
233252
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8590669221554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.1
Kodi i prodhuesit:
35050127

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,430 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju mund të fshehni një numër të madh të kabllove me ndihmën e një tubi alumini për kabllot e energjisë në një kompjuter ose pajisje tjerët shtëpiake. Ky tub gjithashtu ka një funksion të dyfishtë. Përveç faktit që ju lehtë mund të fshehni kabllo të shumta, gjithashtu shërbejnë për të parandaluar dëmtimin e kabllove. Tubi praktik STELL SAA 2000, 60 x 20 mm (1.1 m), mbyll me optimizëm kabllon. Është bërë prej aliazh çeliku / alumini, ka një qëndrueshmëri të lartë dhe është i përshtatshëm për instalimin në ambiente të mbyllura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8590669221554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.1
Kodi i prodhuesit:
35050127
Lansuar:
22. 3. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
Stell

Bashkangjitja Tub për kabllo Stell SAA 2000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE