Kabllo CONNECT IT CI-159 për Apple

Kodi i produktit:
125406
Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
8595610600259
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni nevojë që ta karikoni pajisjen tuaj Apple apo t'i transferoni të dhënat, mund ta shfrytëzoni kabllon cilësore CONNECT IT CI-159. Kablloja ka një lidhës për pajisjet e Apple, si iPod, iPad dhe iPhone. Nga ana tjetër, lidhësi klasik USB hyn në kompjuter, laptop apo në pajisjet karikuese. Gjatësia e kabllos është 1m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC
EAN:
8595610600259
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
CI-159
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
USB A (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo CONNECT IT CI-159 për Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE