Splitter PremiumCord stereo jack 3.5 mm në 2x3,5mm M / F

Kodi i produktit:
62916
Dizajnuar për:
Audio, PC
EAN:
8592220007430
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit gjithnjë e më shumë pajisjet pa tel janë më të popullarizuara, por për disa rrjete është ende më mirë për të përdorur kabllot klasike, shpesh të modës analog. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë produkte PremiumCord, të cilat përfshijnë një gamë të gjerë të kabllove interface, zgjeruese dhe kabllo tjera. Midis produkteve klasike përfshijmë një produkt në formën e një shiriti. Kjo kabllo përdoret për të lidhur dy pajisje për përpunimin e audios në një burim të vetëm me vetëm një dalje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Audio, PC
EAN:
8592220007430
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Splitter PremiumCord stereo jack 3.5 mm në 2x3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE