Përshtatës PremiumCord RS 485 - USB2.0

Kodi i produktit:
80182
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220007010
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220007010

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,440 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky përshtatës me RS 485 mundëson që me anë të një porti USB 2.0 të lidhet me kompjuterin tuaj. Kjo pajisje ka shpejtësi transferimi të të dhënave deri në 3 MB /s. ËShtë pajisja ideale për kamera, modemë dhe lexues kartash të cilët nuk janë të pajisur me një lidhje RS485.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220007010
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220007010
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
COM, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Për lidhës:
COM (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord RS 485 - USB2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE