Konvertues PremiumCord USB2.0, RJ45 10/100/1000Mbit, Gigabit Ethernet

Kodi i produktit:
253640
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220003906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75
Kodi:
Kuethernet

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
8592220003906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75
Kodi:
Kuethernet
Lansuar:
7. 2. 2019
Lartësia [mm]:
75
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
45
Prodhuesi:
PremiumCord
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
35
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE