Kapëse për kabllo CONNECT IT SPOT

Kodi i produktit:
177168
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-511
Lansuar:
27 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania CONNECT IT ka prezantuar në treg një aksesor interesant, kapësen e kabllove, e cila përdoret për organizim më të mirë të kabllove. Një pako përmban 6 kapëse, ndërsa diametri i një kapëseje është 28 mm. Kapëset kanë ngjyrë të zezë, ngjyrë kafe dhe të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605162
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-511
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Bardhë, zi, kaftë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kapëse për kabllo CONNECT IT SPOT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE