Kapëse për kabllo Connect IT

Kodi i produktit:
177167
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605155
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-510
Lansuar:
27 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni lodhur nga grumbulli i kabllove kompania Connect IT na jep mundësinë e eliminimit të këtij problemi përmes kapëseve për kabllo. Kapëset janë praktike për tu përdorur dhe kanë ngjitës 3M në të dy anët. Kapëset kanë diametër prej 28 mm dhe çdo kapëse mund të mbajë kabllo me diametër prej 10 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8595610605155
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-510
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kapëse për kabllo Connect IT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE