Mbështjellëse për kabllo, e argjendtë

Kodi i produktit:
183171
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4040849519222
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
4040849521850
Lansuar:
12 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,050 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni nevojë që zyra juaj të jetë e organizuar mirë dhe pa rrëmujë atëherë ky set është gjithçka që iu nevojitet. Mbështjellësit që vinë në set aplikohen shumë lehtë dhe iu ndihmojnë që të largoni rrëmujën e kabllove që bëhet poshtë tavolinës së kompjuterit tuaj. Këta mbështjellës vijnë në ngjyrë të argjendtë, dhe kanë diametër 25 mm dhe gjatësi 2.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4040849519222
Gjatësia [m]:
2,5
Kodi i prodhuesit:
4040849521850
Lansuar:
12 Dhjetor 2015
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Mbështjellëse për kabllo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE