Organizues i kabllove Mcdodo, i zi

Kodi i produktit:
249566
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
6921002635103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WF-3510
Lansuar:
27. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
6921002635103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
WF-3510
Lansuar:
27. 11. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE