Shirita lidhës Gembird CABLEXPERT, 15cm / 3,1,8 mm, 100 copë

Kodi i produktit:
248272
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8716309019842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NYT-150/25
Lansuar:
15. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
8716309019842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NYT-150/25
Lansuar:
15. 11. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE