Dëgjuese Apple AirPods 2

Kodi i produktit:
257593
EAN:
190198764829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi:
MRXJ2ZM/A
Lansuar:
22. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

32,290 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198764829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi:
MRXJ2ZM/A
Lansuar:
22. 3. 2019
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
40
Prodhuesi:
Apple
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE