Dëgjuese Nillkin Soulmate, Wireless, Bluetooth, të zeza

Kodi i produktit:
257243
EAN:
6902048171114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
2444038
Komanda e zërit:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6902048171114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
2444038
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 3. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Pa kabllo:
Pesha [g]:
27
Prodhuesi:
Nillkin
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE