Dëgjuese USAMS LA, të bardha

Kodi i produktit:
253152
EAN:
6958444962795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
2442076
Lansuar:
1. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,680 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958444962795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
2442076
Lansuar:
1. 2. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pa kabllo:
Prodhuesi:
USAMS
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE