Kufje CellularLine Clip Dock

Kodi i produktit:
189084
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufja automatikisht u përgjigjet telefonatave kur hiqet nga mbajtësi. Ajo kombinon një elegancë të thjeshtë me përdorshmëri praktike, funksionalitet të lartë, dhe përballueshmëri. Ajo gjithashtu përfshin një mbajtës që mund të ngjitet në këmishë e të vishet kudo. Pajisja është dizajnuar për përdoruesit që kanë nevojë ti kenë duart e lira kur bëjnë thirrje, si në makinë, motoçikletë ose biçikletë. Vetëm konektojeni pajisjen me teknologjinë Bluetooth. Kufja CellularLine Dock Clip është e pajisur me Bluetooth 3.0 dhe siguron audio me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE