Kufje Jabra BT Classic, e zezë

Kodi i produktit:
139537
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

5770.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Jabra BT Classic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE