Kufje Jabra BT Classic, e zezë

Kodi i produktit:
139537
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jabra BT Classic është një kufje pa kabllo që punon me teknologjinë Bluetooth. Kjo kufje është ideale për ta përdorur në veturë, motoçikletë dhe biçikletë. Thjesht lidheni me telefonin tuaj përmes teknologjisë Bluetooth dhe jeni gati ta përdorni. Kjo kufje ka edhe një kapëse e cila vendoset në vesh dhe ofron stabilitet më të lartë. Bateria e tij zgjatë deri në 9 orë. Statusi i baterisë dhe lidhjes mund të monitorohet në indikatorin e kufjes. Është dizajnuar veçanërisht për telefona dhe pajisje me Bluetooth.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Jabra BT Classic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE