Kufje Jabra BT Style, e bardhë

Kodi i produktit:
143568
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufja Jabra BT Style është një kufje elegante pa kabllo. Dizajni me kualitet të lartë dhe tiparet moderne sigurojnë rehati të lartë për përdoruesin e kësaj kufjeje. Kjo kufje gjen përdorim të lartë si në makinë, motoçikletë dhe biçikletë. Thjesht lidheni kufjen me teknologjinë Bluetooth. Bateria e kësaj kufje zgjet deri në 6 orë. Është e pajisur me versionin 4.0 të Bluetooth dhe ofron zë të kualitetit të lartë. Përmes mikrofonit që redukton zhurmat ju mund të realizoni thirrje me kualitet të lartë.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Jabra BT Style edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE