Dëgjuese JBL T205BT, të zeza

Kodi i produktit:
249633
EAN:
6925281933837
Mikrofon:
Integruar
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
JBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,420 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë dëgjuese wireless, të dizajnuara për liri maksimale kur dëgjoni muzikë, jo vetëm në lëvizje, por edhe gjatë stërvitjes. Plus, është e lehtë t'i lidhni me një gamë të gjerë pajisjesh me Bluetooth. Dëgjueset janë të pajisura me një mikrofon dhe një kontrollues me prekje për funksionim të lehtë. Përveç teknologjisë Bluetooth dhe një dizajnit të lehtë dhe të rehatshëm të dëgjuese, komoditeti i tyre gjithashtu siguron jetëgjatësi të gjatë të baterisë. Dëgjueset me një karikim zgjasin rreth 6 orë. Ato karikohen plotësisht brenda 2 orëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281933837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi:
JBL T205BTBLK
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
22. 11. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
12.5
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pa kabllo:
Pesha [g]:
16.5
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE