Mbajtëse për kabllo Fnatic Mouse Bungee

Kodi i produktit:
260421
EAN:
5056276001208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
FG-MB-5056276001208

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,330 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtës për kabllo i cili ju lehtëson punën me maus dhe parandalon kabllot të ngatërrohen mes vete. Baza e tij është jo e rrëshqitshme, gjë që e bën atë tejet stabile. Doreza mund të lëvizet, duke e ngritur kështu kabllon deri në 10 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5056276001208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
FG-MB-5056276001208
Lansuar:
10. 5. 2019
Prodhuesi:
Fnatic
Ueb-i i prodhuesit:
Shop.fnatic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE