Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker

Kodi i produktit:
203588
EAN:
4715302447724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3MMB1XXB.0001
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Për lojëra:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker është zgjidhje e përsosur për lojtarët të cilët duan të kenë rehati, reagim dhe saktësi nga mausi i lojërave. Ky mbajtës paarandalon ngatërrimin e kabllos së mausit. Me një dizajn që ofron qëndrueshmëri të patejkalueshme, stabilitet dhe lëvizje të lehtë Cougar Bungee Bunker është një ndër investimet më të mira që një lojtar mund të bëjë. Ka cilësi të lartë, peshë të lehtë prej vetëm 85 g dhe një dizajn kompakt. Dimensionet e tij janë 110 x 70 x 115 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715302447724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3MMB1XXB.0001
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Për lojëra:
Përmasat:
110mm x 70mm x 115mm
Prodhuesi:
Cougar

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE