Mbajtës për kabllo të mausit Razer

Kodi i produktit:
99872
EAN:
8886419380306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RZ30-00610100-R3M1
Lansuar:
15 Nëntor 2011
Për lojëra:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpesh ndodh që mausi juaj të rrëzohet aksidentalisht për shkak të kabllos dhe peshës së tij të lehtë. Kështu, Razer sjell një zgjidhje të thjeshtë për këtë problem. Ky mbajtës i thjeshtë lehtëson punën me mausin tuaj duke ju mundësuar të e keni gjithmone në kontroll. Dimensionet e pajisjes janë 115 x 50 x 121 mm dhe peshon 105 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419380306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RZ30-00610100-R3M1
Lansuar:
15 Nëntor 2011
Për lojëra:
Përmasat:
115 x 50 x 121
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Mbajtës për kabllo të mausit Razer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE