Mbështetës për shpinë CONNECT IT, i zi

Kodi i produktit:
176710
EAN:
8595610605742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-549
Lansuar:
20 Gusht 2015
Për lojëra:

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,520 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështetësi i shpinës CONNECT IT CI-549 është aksesorë që mundëson mbështetje në ulëse që garanton konfortitet. Ka dizajn të zhdërvjelltë që mundëson vendosjen e tij në karrige normale, përdorim në zyrë apo dhe veturë. I mbushur me sfungjer natyral i modelit (memory foam) mbështetësi garanton konfortitet maksimal për regjionin tuaj të shpinës, ka mbështjellës që ndërrohet i cili mbyllet me patentë, është rezistent ndaj larjeve dhe përbëhet nga fibrat sintetik, mbështetësi lidhet me rrip elastik dhe ka dimensione 42 x 33 x 12 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610605742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-549
Lansuar:
20 Gusht 2015
Për lojëra:
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE