Mbështetëse për duar Yenkee YPM 5000BK, ergonomik

Kodi i produktit:
198208
EAN:
8590669168101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
490
Kodi i prodhuesit:
YPM 5000BK
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,300 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky aksesor vendoset përreth kyçit të dorës suaj. Ka dizajn ergonomik, gjë e cila është mjaft e rëndësishme për punët e përditshme me kompjuter, pasi që mesatarja që kalon çdo person në kompjuter është 6 orë, përderisa 89 % të këtyre përdoruesve përdorin aksesorë të gabuar të cilët shpesh shkaktojnë dhimbje të pjesës së kyçit të dorës suaj. Ky aksesor ju mundëson të relaksoni kyçin tuaj dhe ju ndihmon të largoni presionin e koncentruar në këtë pjesë të dorës. Dimensionet e këtij produkti janë 490 x 90 x 20 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669168101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
490
Kodi i prodhuesit:
YPM 5000BK
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
20
Prodhuesi:
YENKEE
Trashësia [mm]:
90

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE