Mbështjellëse për maus 3Dconnexion Pro Series

Kodi i produktit:
191978
EAN:
8592978009403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3DX-700041
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
3DCONNEXION

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,880 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellse e ndërtuar prej materialit tejet të butë ofron mbrojtje cilësore për maus 3Dconnexion SpaceMouse Pro, Pro Wireless SpaceMouse ose për SpacePilot Pro. Ky aksesor është ideal nëse bëni udhëtime të shpeshta dhe keni nevojë për mbrojtjen e performancave të mausit tuaj. Ky mbështjellës ofron qëndrueshmëri maksimale të mausit tuaj, andaj për këtë aryse është shumë i përshtatshëm për udhëtimet e juaja të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592978009403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3DX-700041
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
3DCONNEXION

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE