Mouse Mionix Glidez

Kodi i produktit:
158696
EAN:
7350041900160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACC-GLIDEZ
Lansuar:
13 Shtator 2014
Prodhuesi:
Mionix

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,840 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mark Mionix është një akesorë që posedon cilësi tejet të lartë me dizajn të menduar mirë dhe mjaft inovativ. Tashmë kjo markë ka prezantuar edhe këtë mouse pad, i cili përdoret si shtrojë poshtë mausit gjatë zhvillimit të lojërave tuaja ku ju duket të përdorni mausin. Posedon përmasa standarde dhe është i përshtatshëm për tu përdorur që nga fillestarët e deri tek profesionistët. Posedon dimensione prej 100 x 20 mm me një sipërfaqe të lëmuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041900160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACC-GLIDEZ
Lansuar:
13 Shtator 2014
Prodhuesi:
Mionix
Ueb-i i prodhuesit:
Mionix.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE