Tablet për nënshkrime Wacom STU-430 Pro + PDF

Kodi i produktit:
198863
EAN:
4949268619240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
96 x 60
Kodi i prodhuesit:
STU-430-SP-SET
Lansuar:
30 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

32,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Wacom është e njohur në gjithë botën e cila është themeluar 1983, dhe është lidere për produktet e saj. Tani kompania Wacom ofron mundësinë që të nënshkruan dokumentet e juaja apo kontratat nëpërmjet internetit. Për të nënshkruar dokumentet ato duhet të jenë në formatin PDF. Pajisja mund të lidhet me PC apo laptop në bazë të kabllos me portin USB. Gjithashtu pajisja posedon ekran LCD prej i cili ju mundëson të shikoni gjatë nënshkrimit. Pajisja ka parametrat prej 161.43 x 174.37 x 10.85 mm dhe peshon 279 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4949268619240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
96 x 60
Kodi i prodhuesit:
STU-430-SP-SET
Lansuar:
30 Shtator 2016
Niveli i presionit:
1024
Pesha [g]:
279
Prodhuesi:
Wacom
Rezolucioni [DPI]:
2 540
Sistemet e mbështetura operative:
Windows 7, Windows 8
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE