Maus Genius NX-7000, i kaltër

Kodi i produktit:
177467
EAN:
4710268250845
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
99
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Genius NX-7000 është një pajisje pa kabllo, me sensorë të ndjeshmërisë Blue-Eye 1200 dpi, gjë që e bën të rrëshqitshëm në çdo sipërfaqe pa patur nevojë për mouse pad. Mauset wireless janë zgjedhja ideale për notebook-ët apo ultranotebok-ët. Me pajisjen tuaj lidhet me anë të një porti USB. Forma e tij asimetrike e bën lehtë të kapshëm për dorën e njeriut. Ky maus ka këto dimensione 99 x 59 x 39.3 mm dhe ka ngjyrë të kaltër, kurse peshon 56 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250845
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
59
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109109
Lansuar:
28 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
39.3
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
BlueEye
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
99
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius NX-7000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE