Maus Genius NX-7015, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
182806
EAN:
4710268250968
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,730 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Genius NX-7015 wireless është një maus i pajisur me tekologjinë wireless dhe BlueEye. Kjo e fundit i mundëson që të jetë i rrëshqitshëm mbi çdo sipërfaqe. Dizajni ergonomik e bën këtë maus të përshtatshëm për dorën tuaj (cilado qoftë ajo). Me anë të teknologjisë SmartGenius ju mund të kontrolloni nivelin e ndjeshmërisë duke variuar kështu nga 800 / 1200 / deri 1600 dpi. Mausi wireless 2.4 GHz ofron liri të lëvizjes. Bateritë: tip AA. Dimensionet: 105 x 37 x 57 mm. Pesha: 79 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250968
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119103
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
38,5
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
79
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
BlueEye
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius NX-7015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE