Maus Gigabyte Aivia Neon, i zi

Kodi i produktit:
134245
EAN:
4719331547448
Lëvizje mekanike:
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Wi-Fi
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus dinamik dhe pa kabllo vjen me një dizajn ergonomik të përshtatshëm për përdorim të lehtë. Mausi përmban një tregues me laser i cili ndikon në theksimin e elementeve specifike në ekran të madh. Bartja e të dhënave përmes këtij produkti bëhet pa kabllo, në frekuencë prej 2.4GHz. Përmban bateri që rimbushen dhe i sigurojnë produktit jetëgjatësi të zgjatur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331547448
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
GM-Aivia Neon
Komandë:
Lansuar:
27 Gusht 2013
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
107
Prodhuesi:
GIGABYTE
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologji Wireless:
Wi-Fi
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
105

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE