Maus pa kabllo Genius NX-7000, i zi

Kodi i produktit:
176609
EAN:
4710268250074
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109100

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni adhurues i përdorimit të pajisjeve pa kabllo, atëherë pa dyshim se ky maus është i duhuri për ju. Mausi optik është i pajisur me një sensor Blue-Eye, i cili ka rezolucion 1200 dpi ndërsa konsumon shumë pak energji. Mausi ka një set butonash klasik, të majtin dhe të djathtin, ndërsa kompletohet nga rrota e mausit. Dimensionet e tij janë 99 x 59 x 39.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250074
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109100
Lansuar:
13 Gusht 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
56
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus pa kabllo Genius NX-7000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE