Maus wireless Logitech R500, e zezë

Kodi i produktit:
237530
EAN:
5099206079045
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-005386
Komandë:
Lansuar:
6. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech R500 është telekomandë që do ju mundësoj të shfaqni prezantimet tuaja me lehtësi dhe rehati maksimale. Aksesori është pajisur me 3 butona dhe do ju mundësoj të dilni të sukesshëm në çdo mbledhje apo ligjëratë. Aksesori është i pajisur me tregues laserik që funksionon në distancë deri në 20 metra, mund të lidhet me të gjitha pajisjet SMART ( Windows, MacOS, iOS, Android) apo programe të prezantimi (PowerPoint, Keynote, Google Slides, PDF ose Prezi), mund të lidhet nëpërmjet platformës USB ose teknologjisë Bluetooth dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206079045
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-005386
Komandë:
Lansuar:
6. 6. 2018
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AAA
Numri i butonëve:
3+
Prodhuesi:
Logitech
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus wireless Logitech R500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE