Pilot Logitech Professional R700

Kodi i produktit:
117685
EAN:
5099206040878
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-003507
Komandë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech ju sjell një produkt tjetër universal për përdorim në shtëpi i cili do të ju shërbejë personave për të cilët kompjuteri nuk është qendra e vëmendjes së tyre. Logitech Wireless Presenter R700 është pilot me një ekran LCD, i dizajnuar për prezantime. Me këtë pilot, ju mund të ndërroni faqet e prezantimit tuaj në distancë prej 30 m. Forma ergonomike si dhe shtresat e butonave ju garantojnë rehatinë gjatë përdorimit të pilotit, madje mund t'i gjeni butonat e duhur edhe në errësirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206040878
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-003507
Komandë:
Lansuar:
14 Nëntor 2012
Prodhuesi:
Logitech
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE