Pilot Logitech Wireless Presenter R400

Kodi i produktit:
70088
EAN:
5099206018112
Lidhësit:
USB
Trashësia [mm]:
27,4
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,880 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech ju sjell një produkt tjetër universal për përdorim në shtëpi i cili do të iu shërbejë personave për të cilët kompjuteri nuk është qendra e vëmendjes së tyre. Me pilotin Logitech Wireless Presenter R400 ju mund të ndërroni faqet e prezantimit tuaj në distancë prej 15 m. Forma ergonomike si dhe shtresat e butonave ju garantojnë rehatinë gjatë përdorimit të pilotit, madje mund t'i gjeni butonat e duhur edhe në errësisë. Përdorimi i tij mundësohet duke e lidhur me port USB. Ka edhe një laser me ngjyrë të kuqe për shenjëzim, kurse furnizohet me energji nga bateritë AA apo AAA.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206018112
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
37,8
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
910-001357
Komandë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
115,5
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AAA
Pesha [g]:
57
Prodhuesi:
Logitech
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
27,4
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Pilot Logitech Wireless Presenter R400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE