Telekomanda Lenovo Targus

Kodi i produktit:
186877
EAN:
5051794002782
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0C33241
Komandë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telekomanda Lenovo Targus pa kabllo është projektuar për prezentim profesional në kompaninë tuaj ose për ligjërata. Kjo telekomandë është një zëvendësues i përsosur i miut dhe tastierës, i cili nuk do të i'u shpërqendroj gjatë prezentimit. Kontrolli intuitiv dhe rradhitja e përkryer e butonave mundësojnë orientim më të lehtë. Forma e saj është e projektuar në ashtuqë që të përshtatet në mënyrë sa më të mirë në dorë. Ajo punon në dy frekuenca pa kabllo, 2.5 dhe 5GHz, dhe në një gjatësi prej 15 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5051794002782
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0C33241
Komandë:
Lansuar:
5 Mars 2016
Prodhuesi:
Lenovo
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Telekomanda Lenovo Targus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE