Telekomandë Canon PR500-R, e zezë

Kodi i produktit:
237488
EAN:
4549292088397
Lidhësit:
USB
Trashësia [mm]:
115
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PR500-R është telekomandë pa kabllo (wireless) me dritë të dukshme të kuqe dhe buton për t'ju lehtësuar prenzatimet e ndryshme në biznesin tuaj. Me trupin e saj ergonomik, telekomanda do të përshtatet në dorën tuaj me lehtësi dhe do ju mundësoj të navigoheni menjëherë. Aksesori vjen me diazapon funksionaliteti deri në 20 metra largësi , ka madhësi 115 x 29 x 24 mm, në pako me të vijnë butonat USB, çanta mbajtëse dhe 2x bateri të madhësisë AAA dhe ka ngjyrë të zezë. Poashtu, aksesori është i përshatur për aplikacionet PowerPoint dhe Keynote dhe ka indikatorin e nivelit të energjisë në bateri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292088397
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
29
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit:
2155C001
Komandë:
Lansuar:
5. 6. 2018
Lartësia [mm]:
24
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AAA
Pesha [g]:
53
Prodhuesi:
Canon
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
115
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Telekomandë Canon PR500-R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE