Telekomandë për prezantim Logitech R500, e hirtë

Kodi i produktit:
237050
EAN:
5099206079052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-005387
Komandë:
Lansuar:
25. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfaqni prezantimet tuaja edukative apo të kompanisë me lehtësi nëpërmjet telekomandës R500 që ju sjell Logitech. Telekomanda me 3 butona përshtatet përsosshmërisht në dorën tuaj në mënyrë që të kontrolloni çdo gjë në takimin apo ligjëratat tuaja. Aksesori mund të funksionoj deri në 20 metra distancë, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB apo teknologjisë Bluetooth, është e përshtatur për të gjitha sistemet operativ dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206079052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-005387
Komandë:
Lansuar:
25. 5. 2018
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AAA
Numri i butonëve:
3+
Prodhuesi:
Logitech
Teknologji Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Telekomandë për prezantim Logitech R500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE