Kalkulator Canon LS-123K, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
143520
Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4549292008548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B003
Lansuar:
21 Dhjetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon LS-123K është kalkulator që përdoret për kalkulimin e problemeve matematikore. i pajisur me një ekran të madh LCD, ky kalkulator është shumë i përshtatshëm për tu përdorur dhe shumë i lexueshëm. Kalkulatori paraqet në ekranin e tij deri në 12 shifra matematikore dhe i kryen gati të gjitha funksionet themelore si ato me përqindje, ndryshimin e shenjave, kalkulimi i taksave. Kalkulatori furnizohet me energji përmes diellit dhe ka një bateri të vetme LR44. Nëse nuk përdoret për 7 minuta, kalkulatori kthehet në formën 'pasive' apo 'off' për të ruajtur baterinë. Kalkulatori peshon 119g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4549292008548
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B003
Lansuar:
21 Dhjetor 2013
Ngjyra:
Rozë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
104 x 25 x 145
Pesha:
119
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
82 x 22,5
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE