Kamerë Logitech HD Webcam C310

Kodi i produktit:
78834
EAN:
5099206064225
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
960-001065

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Logitech HD Webcam C310 është e fuqishme dhe e aftë që të operojë thirrje në HD 720p. Kamera ka 5 MP dhe mikrofon të integruar që bllokon zhurmën në sfond. Kamera është e pajisur me teknologjinë RightLight që mundëson kapjen e imazheve edhe në mjedis me ndriçim të ulët. Ai mund të lidhet nëpërmjet kabllos USB 2.0 dhe ka një kapës universal që mundëson ngjitjen e kamerës në Notebook ose në monitorë LCD dhe CRT.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206064225
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
960-001065
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Logitech
Rezolucioni:
1280 x 720
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
25
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Video incizues:

Bashkangjitja Kamerë Logitech HD Webcam C310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE