Kamerë rrjeti Logitech C170

Kodi i produktit:
92730
EAN:
5099206064232
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
960-001066

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë vjen para jush me rezolucion deri 1024 x 768 px, me imazhe 5MP, me mikrofon të montuar dhe incizues zëri, me USB 2.0 për lidhje me LCD, CRT, monitor apo notebook.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206064232
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
960-001066
Lansuar:
8 Qershor 2011
Prodhuesi:
Logitech
Rezolucioni:
1024 x 768
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Video incizues:

Bashkangjitja Kamerë rrjeti Logitech C170 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE