Ueb-kamerë Genius FaceCam 1000x

Kodi i produktit:
119660
EAN:
4710268246435
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
32200223101

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ueb-kamera Genius FaceCam 1000x është një kamerë e thjeshtë dhe praktike. Ka një senzor HD të llojit CMOS i cili mund të shkojë deri në 1280 x 720 pix për të prodhuar imazhe shumë të qarta. Ka një zmadhim digjital të trefishtë dhe efekte të ndryshme. Kamera është e përshtatshme me USB të llojit 2.0, si dhe është e përshtatshme për të bërë foto dhe për komunikim me video. Ka një peshë prej 50 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268246435
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim të imazheve:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
32200223101
Lansuar:
27 Nëntor 2012
Piksel efektiv [MP]:
1
Prodhuesi:
Genius
Rezolucioni:
1280 x 720
Senzor:
CMOS
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Video incizues:

Bashkangjitja Ueb-kamerë Genius FaceCam 1000x edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE