Webkamerë Logitech C920

Kodi i produktit:
179641
EAN:
5099206061309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
960-001055
Lansuar:
16 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13,950 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera C920 i'u lejon të regjistroni çdo gjë që ndodh rreth kompjuterit në formën e videove ose fotografive. Ju mund ta përdorni atë edhe për të bërë video konferenca ose thirrje me video, etj. Kamera ka një palë të mikrofonave të vendosura në të dy anët, kështu që pamjet nga video kanë edhe zë shumë të pastër stereo. Webkamera ka një dizajn të lëmuar dhe vjen me një kapëse të veçantë. Ajo është fleksibël dhe mund të kapet në pothuajse çdo CRT ose LCD. Gjithashtu mund të vendoset edhe në tripod.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206061309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
960-001055
Lansuar:
16 Tetor 2015
Prodhuesi:
Logitech
Rezolucioni i brendshëm:
1920x1080
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Video incizues:

Bashkangjitja Webkamerë Logitech C920 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE