Printer Samsung SL-M2026

Kodi i produktit:
170506
EAN:
191628388035
Përmasat [mm]:
331 x 215 x 178
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,930 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri laserik Samsung SL-M2026 është dizajnuar veçanërisht për shtëpi dhe zyra të vogla. Ofron kualitet me një çmim të favorshëm dhe lehtësi në përdorimin e funksioneve të avancuara. Ky printer është shumë i shpejtë dhe mund të printoj deri në 20 faqe A4 në minutë.

Printeri mund të lidhet lehtësisht në kompjuter me anë të lidhjes USB dhe është i pajisur me një software që bën printerin edhe më të menaxhueshëm. Ky printer ofron një rezolucion printimi 1200 x 1200 dpi dhe një kapacitet mbajtës të letrës deri në 150 fletë.

Samsung me këtë printer ka sjellur efikasitetin, menaxhimin e lehtë të printimit dhe çmimin e favorshëm në një vend.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
191628388035
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
8
Kodi i prodhuesit:
SL-M2026/SEE
Konsumi (W):
310
Lansuar:
27 Maj 2015
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
331 x 215 x 178
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
3,97
Printim DPI:
1200
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
8,5
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Printer Samsung SL-M2026 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE