Printer Epson L382, i zi

Kodi i produktit:
201921
EAN:
8715946621678
Pesha në kg:
4,4
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

21,790 Lekë
21,760 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946621678
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C11CF43402
Konsumi (W):
13
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
482 x 145 x 300
Pesha në kg:
4,4
Printim DPI:
5 760
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
5760 x 1440
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
5760 x 1440
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer Epson L382 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE