Marrës Logitech Unifying USB, i zi

Kodi i produktit:
204277
EAN:
5099206074439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-005020*1ks
Lansuar:
22 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Marrësi Logitech Unifying është pajisje që mundëson lidhjen e pajisjeve që përkrahin sistemet sUnifying ose Unifying me kompjuterin tuaj, aksesori lidhet me kompjuter si USB device dhe pastaj duke shkarkuar software-n e nevojshëm që kërkon pajisja që do të lidhni psh:(maus, tastierë, kamerë) ju mundësoni përdorim me teknologjinë e avansuar 2.4GHz wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206074439
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
910-005020*1ks
Lansuar:
22 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE