Tastier Genius GX Gaming Scorpion K10, CZ/SK

Kodi i produktit:
224533
EAN:
4710268254522
Lojë:
Trashësia [mm]:
143,5
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
CZ, SK

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,570 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo tastier ergonomike e dizajnuar për lojra, i përket llojit membranë dhe ka ndriçim të pasëm LED. Është tastier univerzale, e përshtatshme edhe për punë. Ka kabllo të gjatë 1.2m dhe ka peshë të lehtë vetëm 900g.

Vlerësimet

Shum te mira, po ashtu kualiteti.
Produkti shum kualitet, dritat led jane te shkelqyera =)
Ja vlen, kualiteti super.
Ja vlen per maraklit.
-Produkti eshte shum i mire, plastike e forte dhe pamje te bukur.

-Tastet jane mekanike, nuk jane te rreshqitshme dhe kane zhurme si te gjitha tastaturat tjera mekanike.
-Ndriqimi eshte i shkelqyeshem. Ka 6 lloje te ndriqimit te cilat caktohen nepermes tasteve.

-Ka software-in e vet me te cilin mund ti konfiguroni buttonat per shortcuts (f1,f2,f3..)

-Cmimi teper i arsyeshem per kete produkt 10/10.

p.s http://us.geniusnet.com/product/scorpion-k10
ne kete link mundeni me i gjete efektet RGB dhe specifikacionet e keyboardit.


Kualiteti shume i mire. Sic e kemi pritur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268254522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
450,7
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
31310003403
Lansuar:
18. 10. 2017
Lartësia [mm]:
39.5
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrësh
Pesha [g]:
900
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
143,5
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastier Genius GX Gaming Scorpion K10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE