Tastierë Genius KB-110X, e zezë

Kodi i produktit:
84847
EAN:
4710268235996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31300711110
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastierë Genius KB-110X, e zezë. Tastiera Genius KB-110X është tastierë me një dizajn elegant me ngjyrë bazë të zezë. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, lidhet me sistem USB 2.0, funksionon me kabllo me pajisjet kompjuterike me sistem operativ Windows XP, Vista, 7 dhe tjerë, ka sipërfaqe rezistente ndaj ujit (water resistant) që e ngrit shumë avantazhin e kësaj pajisje në krahasim me tastierat tjera, përveç shënimeve origjinale të karaktereve, tastiera ka të shënuara edhe karaktere të gjuhës çeke.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268235996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31300711110
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius KB-110X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE